112

Контактирајте не

Exray Technology Co., Ltd

Адреса

Бр. 3, патот Чун Ван, Туен Мун,

Нови територии, Хонг Конг

Телефон

Продажба: +86-755-25327990

Поддршка: +86-18033433711

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

сабота,Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја