112

Na kontaktoni

Exray Technology Co., Ltd

Adresë

Nr. 3, rruga Chun Wan, Tuen Mun,

Territoret e reja, Hong Kong

Telefoni

Shitjet: +86-755-25327990

Mbështetje: +86-18033433711

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

e shtunë,E diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni